anasayfa / haberler / onwine-havale-ile-para-yatirma-nasil-yapilir | Oluşturma Tarihi: 2024-07-05 05:07:42


Onwine Havale İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Onwin havale ile para yatırma imkanını kullanıcılarına sağlıyor. Sitenin belirlemiş olduğu ödeme miktarı en az 100 TL iken, en fazla 100.000 TL’dir. Para yatırma yöntemlerinden havaleyi tercih edebilmeniz için sitenin sağ üst kısmında yer alan para yatır butonuna tıklamanız gerekiyor. Buradan banka havalesi/EFT menüsünü seçerek hesap numaranızı girmeniz gerekiyor. Daha sonra minimum yatırım limiti olan 100 tl’ye uygun şekilde işlem gerçekleştirdiğinizde hesabınıza paranız hızlı bir şekilde geçecektir. Kullanıcılar kartsız bir şekilde işlem gerçekleştirebilirler. Bunun için ATM üzerinden kartsız işlemi tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi havale yapacağınız kartın size ait olduğundan emin olmanız. Hesap bilgileriyle kişiye ait olan kart bilgilerini mutlaka uyuşması gerekmektedir.

Onwin Havale Masrafı Alıyor mu?

Onwin havale işlemleri için komisyon ödemesi talep etmez. Sitenin belirlediği limitlere uygun işlem yaptığınızda paranız kesintisiz bir şekilde hesabınıza hızlıca aktarılmaktadır.  Havale işleminde hesabın isim ve soy ismini doğru, eksiksiz bir şekilde yapmalısınız. Soy isim kısmı için canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcisine ulaşarak talep edebilirsiniz. Havale işlemlerinde ATM üzerinden işlem gerçekleştirdikten sonra yatırım formunu doldurmayı unutmamalısınız. Bu şekilde dakikalar içerisinde paranız hesabınıza aktarılır.

Onwin Havale İle Para Yatırmada Başkasının Kartı Kullanılabilir mi?

Onwin havale ile para yatırma işlemlerinde sadece sizin adınıza kayıtlı olan kartları kullanarak işlem yapabilirsiniz. Başkasının kartı üzerinden işlem gerçekleştirdiğiniz taktirde sizden belge talebi istenecektir.