anasayfa / haberler / onwin-sms-iptal-nasil-yapilir | Oluşturma Tarihi: 2024-07-08 12:19:44


Onwin Sms İptal Nasıl Yapılır?

Onwin sms iptal etme işlemi için Sitenin müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Herhangi bir şekilde site üzerinden sms almak istemiyorsanız eğer üyeliğinizi İptal etmeniz gerekiyor. Site içerisinde üyeliğiniz varsa üyeliğinizi de paylaşmış olduğunuz mail adresi üzerinden veya telefon numarası üzerinden sürekli olarak mesaj  alacaksınızdır.

Bu mesajlar siteyle alakalı olarak bilgilendirmelidir. Sms almak istemiyorsanız eğer ilk olarak üyeliğinizi İptal etmeniz şarttır. Üyeliğinizi İptal etmeden sms’lerin gelmesini istemiyorsanız da bununla alakalı müşteri temsilcisiyle görüşmelisiniz. Müşteri temsilcisine herhangi bir şekilde kısa mesaj istemediğinize dair talep oluşturursanız eğer talebinize kısa süre içerisinde yanıt verilecektir ve herhangi bir şekilde sms almamanız sağlanacaktır.

Onwin Sms İçerikleri

Onwin Sms ile kullanıcılarınız hakkında bilgilendirmektedir. Sms içerikleri genellikle oyunlar hakkında yapılan avantajlar ve değişikliklerdir. Örneğin oyunlarla alakalı olarak ekstra bonus imkanı açıldığı zaman kullanıcıları konuyla alakalı bilgi verilir. Adres değişikliği gibi önemli konularda da s yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Mobil uygulama, TV özelliği gibi linkler için de kullanıcılar sms yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Haftalık açılan promosyonlar ve avantajlarla alakalı olarak da bilgilendirme yapılmaktadır. Bu tarz bilgilendirmelerden Rahatsız oluyorsanız ve herhangi bir şekilde s ile içerik öğrenmek istemiyorsanız eğer müşteri temsilcisine durumu anlatmanız yeterli olacaktır. Bu durumda anlayışlı olan bahis sitesi sizlere sms gönderimini sonlandırılır.