anasayfa / haberler / onwin-e-kredi-karti-ile-nasil-yatirim-yapilir | Oluşturma Tarihi: 2024-07-10 06:30:51


Onwin' e Kredi Kartı İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Onwin kredi kartıyla yatırım işlemi oldukça hızlı ve pratiktir. Aynı zamanda güvenlik problemi de yaşamazsınız. Siteye giriş yaptıktan sonra para yatır kısmından kredi/banka kartı ile yatırım seçeneğini seçmelisiniz. Buradan yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan formu bilgilerinizle doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra sms alacaksınız. Gelen şifreyi yazdıktan sonra birkaç dakika içerisinde yatırımınız hesabınıza aktarılır.

Onwin Kredi Kartı ile Yatırım Yapabileceğiniz Bankalar

Banka ya da kredi kartı kullanarak yatırım yapmak için Ziraat Bankası, Akbank,İş Bank, Yapı Kredi bankaları hariç tüm bankaları kullanarak işlem yapabilirsiniz. Gün içerisinde bu yöntemi kullanarak en fazla 3 kez yatırım yapabilirsiniz.

Onwin Kredi Kartı İle Yatırım Limitleri

Onwin kredi kartı ile yatırım işlemini 3DSecure güvencesiyle karşılamaktadır. Minimum yatırım limiti 50 TL olarak belirlenmiştir.Tek seferde en fazla 2000 TL yatırım yapabilirsiniz. Aylık maksimum bu yöntem kullanılarak 4000 TL değerinde yatırım yapmanıza izin verilmektedir. Daha fazla yatırım işlemi yapmak istiyorsanız Faceplay uygulaması üzerinden kayıt oluşturarak maksimum tutardan daha fazla yatırım yapmaya  başlayabilirsiniz.