anasayfa / haberler / onwin-cekim-sorununun-cozumu-nedir | Oluşturma Tarihi: 2024-07-07 18:59:52


Onwin Çekim Sorununun Çözümü Nedir?

Onwin çekim sorunununuzu müşteri hizmetlerine dile getirdiğinizde müşteri temsilcisi anında sorunumuzun giderilmesini sağlar. Genellikle sitenin sizlere sunmuş olduğu çekim limit ve saatlerine uygun şekilde işlem gerçekleştirdiğinizde problem yaşamazsınız. Kullanıcıların minimum çekim tutarı 200 tl olarak belirlenmiştir. 200 TL’nin altında bir çekim işlemi yapmaya kaldıysanız eğer herhangi bir şekilde çekim işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden mutlaka limitleri iyi bir şekilde kontrol etmelisiniz.

Site içerisinde yer alan her çekim yönteminin farklı bir limiti vardır. Tercih edeceğiniz çekim yöntemine göre limitini de dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Aynı zamanda çekim saatleri de oldukça önemlidir. Sitenin sizlere sunmuş olduğu çekim saatlerini uygun şekilde işlem gerçekleştirdiğinizde problem yaşamazsınız.

Banka, havalesi gibi işlemlerde kullanıcıların sitenin sunmuş olduğu çekim saatlerine uygun şekilde hareket etmeleri önemlidir. Bankaların size sunmuş olduğu saatler içerisinde işlem gerçekleştirdiğinizde gecikmesiz olarak hesabınıza paranın aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Onwin Çekimi İptal Etme

Onwin çekim iptal etme işlemi için ilk olarak yapmış olduğunuz çekim işlemi sonrasında hesabınıza paranın geçmemiş olması gerekiyor. Müşteri hizmetleri üzerinden çekim iptal etme talebi oluşturduğunuzda paranız hesabınıza geçmemişse kısa süre içerisinde çekim işlemi talebiniz iptal edilir. Bakiyeniz hesabınızda korunacaktır. Bu konuda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Sadece çekimi yapılmış işlemlerde iptal gerçekleştirmek mümkün olmayacağı için buna dikkat etmeniz gerekiyor.